Përshkrimi
Hapësira:

90 m2

Dhomat:

3 Dhoma

Banjot:

... Banjo

Leshoj banese me qera ne Mati 1 ndertim i Princeshes
Banesa gjindet ne katin e 5 posedon lift 90m2 e mobiluar komplet me mobilie te reja,tv,lavatriqe
Banesa ka:
2 Dhoma gjumi
1 Sallon me kuzhine
1 banjo
1 Ballkon
Çmimi 250 euro+ depozit
Numri i telit viber+whatsapp +38349883165

Lokacioni

Adresa : Hallall Pica, Prishtinë

Qyteti : Prishtinë

Lagja : Ymer Elshani

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5