Përshkrimi
Hapësira:

70 m2

Dhomat:

2 Dhoma

Banjot:

1 Banjo

Banes me qera ne B.Diellit me Termokos 2Dh.Gjumi 200E

Leshohet banesa me qera ne Breg te Diellit perkatesisht afer Postes se vogel.
Banesa eshte e madhe 70m2 dhe ka kete renditje:
Salloni me Kuzhine
2 Dhoma Gjumi
Banjo
Ballkon
Koridor.
Banesa gjendet ne katin e 6 dhe posedon lift i cili funksionon vazhdimisht.
Posedon ngrohje qendrore nga Termokosi.
Qmimi:200 euro(+depozit)

Lokacioni

Adresa : Bregu i Diellit

Qyteti : Prishtinë

Lagja :

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5