Përshkrimi
Hapësira:

45 m2

Dhomat:

1 Dhoma

Banjot:

1 Banjo

Leshohet me qera banesa ne Ulpian afer fontanes

►Kodi:U56

►Renditja:
►Sallon
►Kuzhin
►Dhome
►Banjo
►Me termokos
►Kati perdhes me hyrje te veqant
►Mund te perdoret dhe per afarizem
►Banesa eshte e mobiluar , fotot mungojne
►E sapo renovuar
►Liroeht me 05.01.2020

►Siperfaqja:45m2

►Çmimi:300 € i diskutueshem + depoziti

Lokacioni

Adresa : Ulpiana

Qyteti : Prishtinë

Lagja : Ulpiana

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5