Përshkrimi
Hapësira:

70 m2

Dhomat:

2 Dhoma

Banjot:

1 Banjo

SHITET SUPER BANESE NE BREGUN E DIELLIT

►Kodi:B52

►Me fleë poseduese, përkthehet tek noteri menjëherë
►Adresa: Bregu I diellit, te banesat e hinta, furra qerimi 2.
►Renditja: Salloni me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo shpajzi ballkoni dhe një bodrum rreth 8 m2
►Kati I parë, Salloni me pamje kah perëndimi, ndërsa dhomat kah lindja, kah Royall Mall, rruga B.
►Ndërtim I vjetër, e rinovuar komplet, me ngrohje të qytetit TERMOKOS.
►Shitet e mobiluar, përveç dhoma gjumit hiqet dhe garnitura e sallonit 3+2+1
►Sip: 70m2 Neto, 89 Bruto.
►Çmimi: Sipas marrëveshjes.


Kontakt

049 117 118

Lokacioni

Adresa : Bregu i Diellit

Qyteti : Prishtinë

Lagja :

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5