Përshkrimi
Hapësira:

100 m2

Dhomat:

3 Dhoma

Banjot:

1 Banjo

Ofrojm Banesën Luksoze me qera në Qendër, Pejton
Banesa është komplet e mobiluar
Struktura e Banesës

* Kati i 15, me pamje të bukur nga qyteti
* Sallon
* Kuzhinë
* Koridor
* Dy dhoma gjumi
* Banjo
* Wc
* Ballkon

Numri i dhomave: 3 Çmimi i qirasë: 550 EUR / muaj

 

 9250178

Lokacioni

Adresa : Dardani, Pejton

Qyteti : Prishtinë

Lagja : Dardania

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5