Përshkrimi
Hapësira:

70 m2

Dhomat:

2 Dhoma

Banjot:

1 Banjo

OFROHET Banesa ME qera në Bregun E Diellit te Banesat Ngjyr te Kuqe .ne katin e 1 me Termokos.
Banesa ndodhet në një nga zonat më të mira të lagjes Bregu i Diellit, është ndërtim i vjetër. Hapësirë të mjaftueshme parkingu, gjelbërimi, këndi i lodrave për fëmijë mbi të gjitha shumë lagje e qetë. I plotëson të gjitha kërkesat e çdo banori, banesa është afër shkollave fillore, “Ismail Qemajli” cmimi 260 Euro. 045-405-263 ose / 045-404-337

Lokacioni

Adresa : Bregu i Diellit

Qyteti : Prishtinë

Lagja : Kodra e Diellit

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5