Përshkrimi
Hapësira:

50 m2

Dhomat:

2 Dhoma

Banjot:

1 Banjo

Leshohet me Qira banesa 50m2 e mobiluar komplet me mobilje te reja. Banesa gjendet te banesat e Fitores ne Emshir/Kalabria e re afer Tregu Group. 

Organizimi i baneses si ne vijim: 
- Sallon dhe Kuzhine; 
- Ballkon; 
- Dhome gjumi; 
- Banjo; 
- Paradhome
- Ngrohje Qendrore me rryme
- Komplet e mobiluar 
- Kuzhina, 2x TV LED, Lavatriqe, Tavoline Buke etj. - 

Parking ne cdo kohe, i monitoruar nga kamerat Banesa leshohet per here te pare me qira dhe ne cmimin 249eu perfshihet: 
- Kabllori i Ipkos Full Paket HD + Internet si bonus/zbritje paraprake deri ne Dhjetor 2019 (cmimi i pakos 23eu ne muaj, pasi eshte parapagu per 12muaj, dhe pastaj qirramarresi vendos nese don me vazhdu me te njejten pako dhe pagesa behet nga qiramarresi nga Janari 2020).

Mirembatja (10eu ne muaj); Mbeturinat dhe Uji (10eu ne muaj) dhe Rryma (ne baze te shpenzimit) nuk jane te perfshira dhe paguhet nga qiramarresi. 

Preferohen vetem qift, nderkombetare ose studente femra. Cmimi nuk diskutohet. 

Shenim: Bashkepunojme me agjensione vetem ne rast se ofrojne ndonje qiramarres i cili eshte i gatshem dhe paguan per minimum 1 vjet.

Lokacioni

Adresa : Lagja Kalabri

Qyteti : Prishtinë

Lagja :

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5