Përshkrimi
Hapësira:

122 m2

Dhomat:

3 Dhoma

Banjot:

1 Banjo

Banesa gjendet ne Arberi ne katin e IV. Banesa ka siperfaqe prej 122.5m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, banjo, wc dhe terase. Banesa shitet me cmim prej 107.800euro.

Lokacioni

Adresa : Arberia

Qyteti : Prishtinë

Lagja : Arbëria (Dragodani)

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5