Përshkrimi
Hapësira:

90 m2

Dhomat:

3 Dhoma

Banjot:

... Banjo

Jepim banesen me qera ne mati1 . 3 dhomshe komplet e mobiluar, 90m2, ndertim i ri, posedon lift. Banesa ipet me dite ose jave, mund te na kontaktoni ne numrin;049883165 ose ne viber,whatsapp +38349883165
Minimumi 3 nate
20 euro nata
Tv me wifi te paguar
Mirembajtje e baneses te paguar
rryma+uji

Lokacioni

Adresa : Rr. Muharrem Fejza, Prishtinë

Qyteti : Prishtinë

Lagja : 6

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5