Përshkrimi
Hapësira:

55 m2

Dhomat:

2 Dhoma

Banjot:

1 Banjo

Banese me qera ne Lagjen e Muhaxhereve, prane Hotel Afa #1504

Banesa ndodhet ne katin III


Siperfaqja e baneses eshte 40m2

Qmimi i Baneses eshte: Muaj ( 220 ) euro.

Banesa ka kete renditje:

- 1 Sallon me kuzhine,
- 1 Banjo,
- Nxemje qendrore me rryme,
- lift,

Sipërfaqe: 55 m2 Numri i dhomave: 2 Çmimi i qirasë: 300 EUR / muaj

 

 9265992

Lokacioni

Adresa : Prane Hotel Afa

Qyteti : Prishtinë

Lagja : Lagjja e Muhaxherëve

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5