Përshkrimi
Hapësira:

85 m2

Dhomat:

3 Dhoma

Banjot:

2 Banjo

Banes me qera ne Lagjen Pejton, Prime Group #1503

Banesa ndodhet ne katin IX

Siperfaqja e baneses eshte 85m2

Qmimi i Baneses eshte: Muaj ( 420 ) euro.

Banesa ka kete renditje:

- 1 Sallon me kuzhine,
- 2 dhoma gjumi,
- 1 Banjo,
- wc,
- 1 Ballkon,
- Nxemje qendrore me termokos,
- lift,

Sipërfaqe: 85 m2 Numri i dhomave: 3 Çmimi i qirasë: 420 EUR / muaj

 

 9265356

Lokacioni

Adresa : Pejton

Qyteti : Prishtinë

Lagja : Pejton

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5