Përshkrimi
Hapësira:

80 m2

Dhomat:

3 Dhoma

Banjot:

1 Banjo

Banes me qera ne Lagjen Qender, prapa Hotel Sirius #1502

Banesa ndodhet ne katin V

Siperfaqja e baneses eshte 80m2

Qmimi i Baneses eshte: Muaj ( 250 ) euro.

Banesa ka kete renditje:

- 1 Sallon me kuzhine,
- 2 dhoma gjumi,
- 1 Banjo,
- 1 Ballkon,
- Nxemje me rryme,

Verejtje: Banesa nuk ka Ashensor.

Çmimi i qirasë: 250 EUR / muaj

 
Numri i dhomave: 3 Sipërfaqe: 80 m2
 

Lokacioni

Adresa : Prapa Hotel Sirius

Qyteti : Prishtinë

Lagja : Qendra

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5