Përshkrimi
Hapësira:

88 m2

Dhomat:

2 Dhoma

Banjot:

1 Banjo

Leshohet banesa me qira ne Fushe Kososve te Semitronixi. Banesa ka 88 m2 dhe gjendet ne katin e 5-te me lift.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 250 Euro + depozit i pa diskutueshem

Lokacioni

Adresa : Te Semitronix

Qyteti : Prishtinë

Lagja :

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5