Përshkrimi
Hapësira:

55 m2

Dhomat:

2 Dhoma

Banjot:

1 Banjo

Leshohet banesa me qira ne Kalabri – Emshir, perball banesave te arabve, te Nazi. Banesa ka 55 m2 dhe gjendet ne katin e 8-te me lift.

Posedon:

Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 250 Euro

Lokacioni

Adresa : Kalabri

Qyteti : Prishtinë

Lagja : Emshir

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5