Përshkrimi
Hapësira:

70 m2

Dhomat:

2 Dhoma

Banjot:

1 Banjo

Leshohet banesa me qira ne Lagjen e Muhahxerve perball hotel Afes. Banesa ka 70 m2 dhe gjendet ne katin e 3-te me lift. Ka nxemje qendrore me rryme.

Nuk leshohet per studenta.

Posedon:

Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Çmimi i qirasë: 260 EUR / muaj

 
Numri i dhomave: 2

9246599

Lokacioni

Adresa : Perball hotel Afes

Qyteti : Prishtinë

Lagja : 1 Lagjja e Muhaxherëve

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5