Përshkrimi
Hapësira:

60 m2

Dhomat:

1 Dhoma

Banjot:

1 Banjo

Leshohet Banesa me Qira ne Toke Bashqe, afer Shkolles Gjergj Fishta. Banesa ka 70 m2, gjendet ne katin e 5-te pa lift.

* Leshohet per Studente (Femra)

Posedon:

Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 200 i pa diskutueshem

Lokacioni

Adresa : Taukbashqe

Qyteti : Prishtinë

Lagja : Taukbashqe

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5