Përshkrimi
Hapësira:

75 m2

Dhomat:

3 Dhoma

Banjot:

1 Banjo

Banese me qira ne Ulpiane afer shkolles "Hasan Prishtina"

Banesa eshte ne katin e 3 , ka siperfaqe rreth 75m2 me kete renditje :
-Dhome dite me kuzhine 
-2 Dhoma gjumi 
-Banjo dhe 
-Ballkon

*Me termokos 
*Klime

Cmimi i qirase eshte 250euro i pa negociueshem dhe nje depozit

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne : 
044 75 58 59 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78
e-mail | [email protected]

Lokacioni

Adresa : afer shkolles "Hasan Prishtina"

Qyteti : Prishtinë

Lagja : Ulpiana

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5