Përshkrimi
Hapësira:

90 m2

Dhomat:

1 Dhoma

Banjot:

1 Banjo

Banese me qira ne Ulpiane te Fontana, eshte komplet e mobiluar gjendet ne katin e 5, eshte me termokos dhe ka kete renditje:

* Dy dhoma gjumi
* Sallon
* Kuzhine
* Banjo
* Terase

Çmimi: 300 €

INFO: 049 849 420

Lokacioni

Adresa : Ulpiana

Qyteti : Prishtinë

Lagja : Ulpiana

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5