Përshkrimi
Hapësira:

62 m2

Dhomat:

1 Dhoma

Banjot:

1 Banjo

Banese me qira ne Rrugen B te KAWA.
Eshte komplet e mobiluar, gjendet ne katin e 2 dha ka kete renditje:

* Dhome gjumi
* Sallon
* Kuzhine
* Banjo
* Terase

ÇMIMI: 330 €

INFO: 049 849 420

Lokacioni

Adresa : Rruga B

Qyteti : Prishtinë

Lagja :

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5