Përshkrimi
Hapësira:

89 m2

Dhomat:

2 Dhoma

Banjot:

1 Banjo

Shitet Banesa në lagjën Bregu i Diellit tek banesat e Standardit me hapsirë prej 89m2 është komplet e mobiluar me mobilim cilësor gjendet në katin e 3 posedon ashensor ka ujë 24h gjithashtu posedon ngrohje qendrore.

Posedon:
⊵Sallon
⊵Kuzhinë
⊵Dy Dhoma gjumi
⊵Banjo
⊵Koridor
⊵Ballkon

Cmimi 95.000€

Lokacioni

Adresa : Bregu diellit kodi a70

Qyteti : Prishtinë

Lagja : Kodra e Diellit

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5