Përshkrimi
Hapësira:

80 m2

Dhomat:

3 Dhoma

Banjot:

1 Banjo

Banese ne shitje ne Lagjen e Muhaxhereve

Banesa eshte ne katin e 7 (dy lifta) , ka siperfaqe prej 80m2 me kete renditje : 
-Dhome dite me kuzhine 
-2 Dhoma gjumi 
-Banjo dhe 
-Ballkon

*Te gjitha dhomat kane orientim ne Lindje

Cmimi i baneses eshte 68.000euro

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne : 
044 75 58 59 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 
e-mail | [email protected]

Lokacioni

Adresa : afer hotel "AFA"

Qyteti : Prishtinë

Lagja : Lagjja e Muhaxherëve

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5