Përshkrimi
Hapësira:

80 m2

Dhomat:

2 Dhoma

Banjot:

1 Banjo

Banes Moderne me Qira ne Fush Kosov - Kodi 1414

Lokacioni: Rr. Nena Tereze - Perball Apollonis te NLB Banka

Siperfaqe: 80 M2

Kati 10

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Koridor
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Lift
- Mirembatje te Hymjes
- Uj 24 H
- E Sapomobiluar

Çmimi €330

Numri i dhomave: 2 Sipërfaqe: 80 m2

Lokacioni

Adresa : Rr. Nena Tereze - Perball Apollonis te NLB Banka

Qyteti : Prishtinë

Lagja :

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5