Përshkrimi
Hapësira:

70 m2

Dhomat:

3 Dhoma

Banjot:

1 Banjo

Jap banesen me qera ne Fushkosove te shkolla Mihail Grameno afer qerdhes Bota maxhike
Banesa eshte ne katin e 5
Banesa ka 2 dhoma gjumi
Ballkon shpajz sallon me kuzhin banjo
E mobiluar komplet
Eshte shum e mire
Qira eshte 210 e dikutushme
Depozit i obliguar ( kur te del nga banesa jau ktheim)
Per me shum info 049/100/469
+38344175290

Numri i dhomave: 3 Sipërfaqe: 70 m2 Çmimi i qirasë: 210 EUR / muaj

 

Lokacioni

Adresa : Te shkolla Mihail Grameno afer qerdhes Bota

Qyteti : Prishtinë

Lagja :

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5