Përshkrimi
Hapësira:

80 m2

Dhomat:

3 Dhoma

Banjot:

1 Banjo

Jepet banesa me qera ne arberi banesa posedon dhom dite me kuzhin dhoma gjumi 2 banjo katin e 6

 

Numri i dhomave: 3 Çmimi i qirasë: 300 EUR / muaj

 

 9266042

Lokacioni

Adresa : Arbëri

Qyteti : Prishtinë

Lagja : Arbëria (Dragodani)

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5