Përshkrimi
Hapësira:

77 m2

Dhomat:

2 Dhoma

Banjot:

1 Banjo

Jepet me qera banesa e cila gjindet ne katin e trete, banea eshte e re dhe e pa banuar me pare, e mobiluar me gjitha pajisjet perveq nje dhome gjumi.
Banesa posedon:
- Dhome dite me kuzhine,
- 2 dhoma gjumi,
- Ballkon dhe 
- Banjo.

Lokacioni

Adresa : Rr. Enver Maloku

Qyteti : Prishtinë

Lagja :

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5