Përshkrimi
Hapësira:

56 m2

Dhomat:

1 Dhoma

Banjot:

1 Banjo

Leshohet banesa me qira ne dardani te viva fresh , banesa eshte e pershtatshme per familjar .
Renditja :
Sallon me kuzhine
Nje dhome gjumit
Banjo
Ballkon

Sipërfaqe: 56 m2 Numri i dhomave: 1

 9259256

Çmimi i qirasë:250 EUR / muaj

Lokacioni

Adresa : Te Viva Fresh Store

Qyteti : Prishtinë

Lagja : Dardania

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5