Përshkrimi
Hapësira:

60 m2

Dhomat:

2 Dhoma

Banjot:

1 Banjo

Leshoj banes me qira ne Breg te Diellit afer fakultetit Iliria (Mbrapa Qerimit 1),3 dhoma te ndara fizikisht (1dhome per 3 persona , 2 dhoma per 2 persona ).
Cmimi eshte 60 euro per person ( ku ne kete cmim jane edhe te perfshira , nxemja qendrore , uje 24h, dy banjo , nje kuzhine )

Tel & Viber:044234580 dhe 044573572

Numri i dhomave: 2

Lokacioni

Adresa : Afer fakultetit Iliria (Mbrapa Qerimit 1)

Qyteti : Prishtinë

Lagja : Kodra e Diellit

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5