Përshkrimi
Hapësira:

45 m2

Dhomat:

1 Dhoma

Banjot:

1 Banjo

Ofrohet banesa me qera ne Ulpian afer Shkolles Hasan prishtina.eshte e mobiluar ne tersi me kushte te mira banimi, me siperfaqe prej 45 m2 ..
Gjendet ne katin 3 lifti punon rregullisht, uje 24, nxemje, kamera sigurie .Cmimi 180 euro .
Banesa eshte me kete renditje :
- Sallon
- Kuzhin
- 1banjo
- 1 teras
nr 045-405-263 ose 044-735-776

Lokacioni

Adresa : Ulpiana

Qyteti : Prishtinë

Lagja : Ulpiana

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5