Përshkrimi
Hapësira:

85 m2

Dhomat:

1 Dhoma

Banjot:

1 Banjo

Ofrohet banesa per zyre me siperfaqe 85m2 me qira te QAFA

Banesa ndodhet ne katin 4 eshte ndertim i ri (me ashensor funksional), posedon 3 njesi pune, 1 wc & banjo, balkon. Leshohet pa invertar. Cmimi 400 Euro (pak i disktueshem). Lirohet me 1 janar 2020.

Lokacioni

Adresa : Te Qafa

Qyteti : Prishtinë

Lagja :

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5