Përshkrimi
Hapësira:

180 m2

Dhomat:

4 Dhoma

Banjot:

2 Banjo

Ofrohet Penthouse me siperfaqe 73m2 + 104m2 terras me qira ne Qender (te Parku i Qytetit) Banesa gjindet ne katin e 7 (me ashensor funksional), posedon 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhin dhe 2 banjo. Banesa ka nxemje qendore me kallda (rryme), eshte e mobiluar komplet ka ndriçim natyral me pamje kah parku i qytetit. E pershtatshme per nderkombarë. Cmimi 600 euro (i negociushem + depoziti i obliguar). 

Lokacioni

Adresa : Prishtinë

Qyteti : Prishtinë

Lagja : Qendra

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5