Përshkrimi
Hapësira:

81 m2

Dhomat:

2 Dhoma

Banjot:

2 Banjo

Shes banesen 81m2 ne katin 1 ne lagjen Kalabria Emshir
Banesa ka kete renditje:
Sallon
Kuzhine
2 Dhoma gjumi
Banjo
Wc
Ballkon

Banesa eshte e gatshme per banim

Çmimi 690 euro per m2

Lokacioni

Adresa : lagjen Kalabria Emshir

Qyteti : Prishtinë

Lagja :

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5