Përshkrimi
Hapësira:

36 m2

Dhomat:

1 Dhoma

Banjot:

1 Banjo

Ofrohet per shitje banesa me siperfaqe 36m² ne lagjjen e "Muhaxhereve".Banesa eshte ndertim ri i sapo ndertuar nga kompania"Pozhegu Brothers".Ka keto kthina:Dhome,kuzhine,banjo,ballkon Francez,depo.Banesa ka orientim kah jugu dhe perendim,e veshur me tulla cilesore,lokacion i qete per banim.Çmimi:36.000€
Kontakti:044 556 777--049 157 113--049 445 711

Sipërfaqe: 36 m2 Numri i dhomave: 1,5 Çmimi: 36 000 EUR

 

Lokacioni

Adresa : Muhaxheret

Qyteti : Prishtinë

Lagja : Lagjja e Muhaxherëve

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5