Përshkrimi
Hapësira:

98 m2

Dhomat:

2 Dhoma

Banjot:

1 Banjo

Shitet Banesa 98.4m2, në qendër te Fushe Kosovës afër Postes (rruga Nene Tereza). Ndërtesa është e re, pjesë e kompleksit Swiss Home. Është e përbëre nga dhoma e ditës, kuzhina me tryezari, ballkoni, dy dhoma gjumi, banjo dhe koridori. Banesa është e gatshme për banim.

Çmimi është 420 EUR/m2

Lokacioni

Adresa : Fushë Kosovë

Qyteti : Prishtinë

Lagja :

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5