Përshkrimi
Hapësira:

112 m2

Dhomat:

2 Dhoma

Banjot:

1 Banjo

Shitet Banesa Luxoze e Gatshme per banim Ndertim i ri , 2 dhoma Gjumi Sallon dhe Kuzhine , 2 ballkona , 1 koridor , 1 banjo moderne . kuzhina e re sa eshte montuar info viber +38344125858 Banesa afer shitores per vetenari" Fauna" ne Gjilan.

Lokacioni

Adresa : afer shitores per vetenari" Fauna"

Qyteti : Prishtinë

Lagja :

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5