Përshkrimi
Hapësira:

84 m2

Dhomat:

2 Dhoma

Banjot:

1 Banjo

Shitet Banesa në Lagjen Dardania përballë Qerdhës Lule Vera dhe afër Postës me sipërfaqe prej 84m2 gjendet në katin e 4 dhe është e rinovuar tërsisht dhe e mobiluar me mobile të reja.
Banesa ka pamje në të dy anët Lindje dhe Perendim.

Posedon:
⊵Sallon
⊵Kuzhinë (ndaras)
⊵2 Dhoma Gjumi
⊵Banjo
⊵Wc
⊵Koridor
⊵2 Ballkona
⊵Bodrum 2x3m2
⊵Ngrohje Qendrore me Termokos.

Cmimi 122.000€

Lokacioni

Adresa : Dardania

Qyteti : Prishtinë

Lagja : Dardania

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5