Përshkrimi
Hapësira:

49 m2

Dhomat:

2 Dhoma

Banjot:

1 Banjo

Shitet banesa ne Aktash afer salles 1 Tetori.
Kati 2 siperfaqja 49m2 neto.
Renditja: dhoma e nejes me kuzhine, ballkon, dhoma e gjumit, hapsira koridorit. Çmimi 55.000 €
Kontakti: +38349899002

Sipërfaqe: 49 m2 Numri i dhomave: 2

Lokacioni

Adresa : Aktash afer salles 1 Tetori

Qyteti : Prishtinë

Lagja : Qendra

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5