Përshkrimi
Hapësira:

78 m2

Dhomat:

3 Dhoma

Banjot:

2 Banjo

Shitet banesa ne Dardani afer "Bast Trade"

Banesa eshte ne katin e 5(me lift), ka siperfaqe prej 78.28m2 ne flete poseduese , faktike mbi 90m2 me kete renditje :

-Dhome dite 
-Kuzhine te vecant 
-2 Dhoma gjumi 
-Banjo 
-Wc dhe 
-Ballkon

-Cmimi i baneses eshte 115.000euro

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne : 
044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78
E-mail | [email protected]

 

Lokacioni

Adresa : afer "Bast Trade"

Qyteti : Prishtinë

Lagja : Dardania

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5