Përshkrimi
Hapësira:

45 m2

Dhomat:

2 Dhoma

Banjot:

1 Banjo

Shitet banesa ne Dardani , afer "Viva Fresh"

-Banesa eshte ne katin e 4 , ka siperfaqe prej 45m2 ne me kete renditje : 


-Dhome dite me kuzhine 
-Dhome gjumi 
-Banjo dhe 
-Ballkon

Cmimi i baneses eshte 56.000euro

Per informata me te hollesishme na kontatkoni ne : 
044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78 
E-mail | [email protected]

Lokacioni

Adresa : Dardania

Qyteti : Prishtinë

Lagja : Dardania

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5