Përshkrimi
Hapësira:

85 m2

Dhomat:

2 Dhoma

Banjot:

1 Banjo

Shitet banesa ne lagjen Emshir-Kalabri.Banesa eshte extra e mobiluar,shitet komplet me mobilje dhe me nje cmim tejet te volitshem.Banesa eshte ne katin e 8-te,ndertesa posedon 2 lifta.Banesa ka kete perberje:

-Sallon dhe Kuzhine
-2 Dhoma Gjumi
-Banjo
-Ballkon
-Koridor
-Termokos

Lokacioni

Adresa : Kalabri

Qyteti : Prishtinë

Lagja : Kalabri

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5