Përshkrimi
Hapësira:

55 m2

Dhomat:

3 Dhoma

Banjot:

1 Banjo

Shitet banesa ne qender ne sheshin "Zahir Pajaziti"

Banesa eshte ne katin e 2 , ka siperfaqe prej 55m2 ne flete poseduese me kete renditje :

-Dhome dite 
-Kuzhine te vecant 
-Dhome gjumi 
-Banjo dhe 
-Ballkon

Cmimi i baneses eshte 125.000euro i negociueshem

Per informata me te hollesishme na kontatkoni ne :
044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78 
E-mail | [email protected]

Lokacioni

Adresa : Sheshi Zahir Pajaziti

Qyteti : Prishtinë

Lagja : Qendra

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5