Përshkrimi
Hapësira:

60 m2

Dhomat:

2 Dhoma

Banjot:

1 Banjo

Shitet Banesa ne Rrugen B - Kodi 1415

Lokacioni: Kompleksi Royal Mbrapa Barnatoreve

Siperfaqe: 60 M2

Kati 10

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Koridor
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Termokos
- Lift
- Uj 24 H
- Mirembatje te Hymjes
- Objekti eshte e Pranuar Teknikisht
- Banesa Shitet e Mobiluar

Çmimi €45.000

Numri i dhomave: 2 Sipërfaqe: 60 m2

Lokacioni

Adresa : Kompleksi Royal Mbrapa Barnatoreve

Qyteti : Prishtinë

Lagja : Blloku B

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5