Përshkrimi
Hapësira:

78 m2

Dhomat:

1 Dhoma

Banjot:

1 Banjo

Shitet banesa ne katin e I-re tek Parku i Qytetit.Banesa eshte perball Parkut te Qytetit dhe 4 min afer sheshit ''Nena Tereze''.Ne nje pozicion perfekt ne qender te Qytetit,ne katin e I-re dhe me hapesire te mjaftueshme e bene kete banese nje investum te qelluar per ju te cilit nuk do t'i bie vlera asnjeher.Banesa ka kete perberje:

1) Dhome Ndeje
2) Kuzhine(Ndaras)
3) Dhome Gjumi
4) Banjo
5) 2-Ballkone(nje te mbuluar).
6) Koridor
7) Shpajz

Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr:

+38344857564 + Viber

Lokacioni

Adresa : te Parku i Qytetit

Qyteti : Prishtinë

Lagja :

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5