Përshkrimi
Hapësira:

60 m2

Dhomat:

1 Dhoma

Banjot:

1 Banjo

Shitet banese ne lagjen Bregu i diellit, mrapa Royal Mall. Banesa eshte e gjysmemobiluar (vetem kuzhinen), gjendet ne katin e 5-te te objektit, lift funksional.

Sperfaqe: 60m2
renditja:
Sallon me kuzhine, dhome gjumi, banjo, ballkon, korridor.
Çmimi: 750 € m2

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa tjera, ne kete numer telefoni:
045 641 794

Lokacioni

Adresa : Bregu i Diellit

Qyteti : Prishtinë

Lagja : Kodra e Diellit

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5