Përshkrimi
Hapësira:

80 m2

Dhomat:

3 Dhoma

Banjot:

1 Banjo

Zyre me qira ne qender, perball stacionit te policise

Zyra eshte ne katin e 6 ,ka siperfaqe prej 80m2 me kete renditje : 
-3 Njesi pune 
-Kuzhine
-Banjo dhe 
-Ballkon

*Teresisht e renovuar 
*Me termokos

Cmimi i qirase eshte 400euro dhe nje depozit

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne : 
044 75 58 59 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 
E-mail | [email protected]

Lokacioni

Adresa : perball stacionit te Policise

Qyteti : Prishtinë

Lagja : Qendra

Bashkohu me agjentët dhe ekipin tonë profesional

Ne do të ju ndihmojmë në qira marrje-dhënje.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të drejtat © 2018 KOSOVA.ESTATE. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Zhvilluar nga DevCode5